To tylko ja (przeczytaj)
                                                                                Witam!


  Tyle mam do wstawienie, tyle zaległości ale nie wiem co pisać.... Tyle mam w głowie... Tyle się pozmieniało ale nadal tkwię w miejscu, w miejscu gdzie się zaczęło i trwa.. Moja przygoda, nie to nie jest przygoda, to jest prawdziwe a jednak nienamacalne. Od tamtej pory czuję się obudzona, jestem sobą, silna, doceniona a jednak bezradna. Mój duch artystyczny, który mnie obudził jest prawdziwy, istnieje, jest moją radością tyle wspólnych przeżyć, jest prawdziwym głosem nie tylko głosem ale częścią mnie, częścią mojego życia i już tego nie zmienię, nie chcę tego zmieniać... Jak już obudzisz w sobie tą artystyczną część, drugą połowę, to jest nieodwracalne.
  
 Tyle chciałabym zrobić, na razie mogę oddychać choć czasem i tego nie mogę. Zapach... najlepszy zmysł. Oczy, one tylko widzą, jedne lepiej jedne gorzej, jedne dostrzegają, jedne tylko patrzą. Słuch, jedni słyszą a inni naprawdę słuchają. Dotyk, w różnej wierze ludzie dotykają, jedni by zdobić coś dla siebie, drudzy po to by naprawdę poczuć. Wszystkie te zmysły są potrzebne do tworzenia, z tego powstają czasem piękne obrazy ale zapach... Zapach służy za wszystko, po zapachu możesz coś zobaczyć, zapach pozwoli ci usłyszeć, zapach pozwoli ci poczuć. Brakuje mi zapachu...dzisiaj brakuje mi zapachu.

 Na szczęście nie brakuje mi pasji, pasją ciągle zaraża mnie mój duch, nawet jak jestem zmęczona, chora, nawet w trudnych chwilach wie, że nie mogę się poddać bo wierzy we mnie, też ma oczy, które dostrzegają wiele i słuch, który naprawdę słucha. Jak dobrze, że mam takiego ducha. każdy powinien takiego odnaleźć w sobie i nie tylko w sobie. Szczęściara.😊 JA, że mam, cieszy mnie bardzo.

 I co ja tu wstawię, jakaś fotka by się przydała, jakiś obraz, szukam w głowie, tysiąc obrazów mi przychodzi, niestety ale nie malowane przez mnie. MAM! znalazłam odpowiedni! 

 Właśnie tak wygląda mój duch! Oczy, które widzą, uszy które słyszą.. pełen pasji.
PS. Zaraz następny post :) 

Komentarze