Anthony Hopkins (przeczytaj)                                                            Dobry wieczór :)


 Witam po długiej przerwie! Tyle mam do nadrobienia, dlatego też parę szybkich wpisów zrobię :)
Jak sami zauważyliście ostatnio same polskie gwiazdy malowałam ale zatęskniłam za zmarszczkami, detalami twarzy gdzie mogę się nieco bardziej wykazać i tu wybrałam człowieka WIELKIEGO! Jakże utalentowany, ikona kina światowego, wyśmienity aktor!

 Przyznam że dużo pracy mnie to kosztowało ale opłacało się! Obraz dostał wiele polubień na instagramie oraz miłych komentarzy :) Został także mile skomentowany przez Pana Piotra Stramowskiego


 Pracowałam nad nim dość długo przez wiele godzin dziennie, to była ciężka praca, dłubanina malutkim pędzelkiem! Bardzo chciałam uchwycić tą mądrość Anthonego. Mam nadzieję, że się udało!


  Na szczęście zawsze dostaję tego kopa, zawsze towarzyszy mi adrenalina i duch artystyczny, który mówi mi DASZ RADĘ, JESTEŚ DO TEGO STWORZONA I NIECH NIKT INNY CI TEGO NIE ODBIERA!  UWIERZ W SIEBIE! Ta wiara dodaje skrzydeł! 

 Zdjęcie, które wybrałam, jest to zdjęcie z zaprzyjaźnionego konta na instagramie @hollymoodbox , gdzie można znaleźć pełno fantastycznie przerobionych fotek idealnie nadających się na obraz, ukazują pełno detali oraz światła i cienia a także znakomitych osobowości. Dziękuję bardzo 😘


                                                Przyznam, że trochę jestem z tego portretu dumna :)


 Wszystkie moje obrazy oraz więcej informacji na mój temat znajdziecie na mojej stronie www.martamatla.com
 

Komentarze