Zajęcia plastyczne (przeczytaj)                                                                    Witam:)


 Miało być tylko konkretnie, same fakty ale ja tak nie potrafię.....

                                                             Przemyślenia...

 Wracaj daleko wstecz, byłam kiedyś szaloną dziewczyną pełną chęci i działania ku sztuce. Czasy zabawy oczywiście też ale wszystko co mnie otaczało wiązało się ze spojrzeniem na świat moimi oczami. Wszystko miało barwy, cienie, światło.... Bawiąć się z przyjaciółmi pewnie zwracałam uwagę na zupełnie inne rzeczy niż oni. W wolne dni chodziłam po galeriach sztuki, sama żeby nikt mi nie zakłócał tego co piękne..... ja i sztuka i ta piękna cisza, która pozwalała mi napawać się widokiem.
 Przyszedł czas, jak u każdej kobiety, że trzeba było poświęcić się innym, zająć się przyziemnymi sprawami. One są bardzo ważne, nie zaprzeczam, tylko dlaczego zapominamy o sobie? Przestałam patrzeć, ciało w ciągłym ruchu ale mózg przestaje kodować, uśpiony.
                                                    
                                 Przebudzenie.... 

 Kiedyś wszystko pęka.... Natura silniejsza i to co skrywamy, odkładamy i tak zacznie krzyczeć! Powoli zaczęłam widzieć, wytężać wzrok, jakbym na nowo otworzyła oczy.. To tak jakby głuchy zaczął słyszeć! Od razu się to nie dzieje, powolny etap ale najważniejsze, że potrafiłam je obudzić. Teraz widzę doskonale, mój mózg koduje każdy przedmiot, każdy cień i kreskę wpatrując się uważnie we wszystko co mnie otacza. A jak kadruje 😜.  Trzeba znaleźć siły i odwagę by przelać to na papier bądź płótno. Siły znalazłam ale, żeby tak zaciekle trwać w tym co robię, potrzeby jest ten nasz artystyczny duch. Daje kopa, wiarę w siebie, pomimo upadków nadal wierzy i pogania do roboty. Jak to dobrze odnaleźć tą siłę.
  Przez ostatnie miesiące zdobyłam wiele, aż sama się dziwię, że można w tak krótkim czasie tyle osiągną! Jestem bardzo wdzięczna, fantastyczny czas :):):)
 Nie spodziewałam się, że aż tak mnie popchnie...! Co za siła!!!! Nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że zacznę uczyć innych!!!!!! Chcę nauczyć Was widzieć!!!

                                                                          Fakty!!!
 Zapraszam wszystkich chętnych, tych którzy kochają malować, rysować i tworzyć na zajęcia plastyczne, które będą odbywać się w Kwidzyńskim Centrum Kultury. W każdy poniedziałek i środę będziemy spotykać się o godz.16.30. Dnia 09.09.2019 odbędą się zajęcia organizacyjne. Cena zajęć to 20 zł za godz. Zapraszam młodzież od 13 roku życia oraz dorosłych. Zapisy na adres mailowy mju.and.art@gmail.com bądź na instagramie @mju_artystycznie
 Będziemy szaleć artystycznie, słuchać dobrej muzy i wydobędziemy z nas to co najlepsze!
MJu Was rozkręci i znajdę tego Van Gogha!!!!!
   

Komentarze