Moja strona internetowa :) (przeczytaj)
                                                        Wielka radość!


                      Nawet nie wiecie jak jestem szczęśliwa!!!!!

 Marzeniem każdego artysty jest by posiadać własną stronę, własną galerię! Jaką ja jestem szczęściarą!!!!!!!!!!!!!  
 Co to za rok...........! Moje wspaniałe chwile zaczęły się od kwietnia, wszystkie ważne wydarzenia artystyczne i uniesienia duszy. Pamiętam jak dziś ten pierwszy raz..., ten pierwszy wernisaż....obudziło we mnie tysiąc emocji!

Nie wiem czy to los, czy to jakaś magia.... Ciężko w to uwierzyć! 

 Tyle tych wspaniałych chwil było, przeżywanie wernisaży, nagrody, wyjazd do Nergala, wszystkie osiągnięcia związane z gwiazdami, udało się do nich dotrzeć, ich komentarze! Ale to była ciężka praca powiązana z wielką przyjemnością 😀

 Zawiesiłam się...wyjdę na balkon.

 To nie koniec mojego szczęścia! Wspaniała osoba zrobiła mi przepiękną stronę internetową! Jest profesjonalna, cudowna, przejrzysta i zawiera wszystkie moje prace, wszystkie ważne informacje! Szczyt marzeń! Cała oprawa, grafika jest przepiękna! Taka synchronizacja dusz, nie musiałam nawet mówić jak to ma wyglądać, ponieważ osoba, która to zrobiła to prawdziwa dusza artystyczna 😀. 
 Nie wiem jak wyrazić moje zadowolenie, mogę tylko powiedzieć, że FUCKolska szczęściara ze mnie pod każdym względem!
 Teraz mogę powiedzieć, że ruszam jak torpeda, z taką stroną nie powstydzę nazwać się artystką! Mogę ruszyć w całą galaktykę, niech wiedzą co mam do pokazania! Siebie! Cała galaktyka MJu ..... Mój świat na jednej stronie! I to jakiej pięknej! Bardzo dziękuję !

Moją radość znajdziecie tu www.martamatla.com
Taki link a tak wiele niesie!

Moja radość, moja cała galaktyka pełna emocji, obrazy to wspomnienia, jakie szczęśliwe 💃💃💃 

 
 

Komentarze