Katarzyna Nosowska (przeczytaj)
                        
                                      MJu and Art wita Wszystkich!


  Troszeczkę mnie tu nie było a to za sprawą dość trudnego portretu nad którym pracowałam:)
Zdjęcie, które przelewałam na płótno wydawało mi się dość proste na początku. Gdy tylko je ujrzałam stwierdziłam, że włosy będą tu trudnością, otóż nie! Nie powiem bo czupryna nie była łatwa ale te kolczyki! Myślę, że sama biżuteria zajęła mi 5 dni!
 W trakcie malowania miałam też małe przerwy, spotkanie z Nergalem i inne przyjemności odciągały mnie od pracy i bardzo dobrze, przecież człowiek nie samą pracą żyje! Każdy artysta potrzebuje natchnienia i wrażeń, które później wylewa na płótno ( także trzeba czymś karmić swojego ducha artystycznego 😜 i dbać o niego! Lepiej później pracuje a efekty można zauważyć na moim płótnie, taka współpraca ciała z duchem ....i bardzo mi się to podoba! ) O matko! Dzisiaj nie przeklinam 😱 słabe konsultacje hahah

 Efekt mojej pracy oceniała sama Artystka Pani Katarzyna Nosowska, która dała przemiły komentarz do mojego posta na instagramie. Opinia wokalistki brzmi dokładnie tak: " To jest NIEMOŻLIWE !!! Matko jedyna! 💓💓💓💓💓💓💓💓💓👏👏👏👏👏👏👏👏👏"  Jakie to było miłe!!!!! Daje dużo nowej energii do pracy! Chociaż na brak energii nie narzekam, ponieważ mam jej dość dużo i pełno nowych pomysłów, które są już w realizacji ..... zobaczymy czy wyjdzie,,, dlatego nic Wam nie mówię, taka słodka tajemnica 😉. W sumie mam dobry rok! Jak nie wyjdzie jak wyjdzie! Aż nie chcę myśleć co to będzie jak się spełni, szaleństwo!!! Już widzę te fotki 😂😂😂 hahaha ( i tu brakuje takiej emotki co to palm face robi ).


 Jutro ruszam z nowym portretem, tym razem mężczyzna ..... Nasz polski chłopaczyna! Nasza mordeczka! (uważam, że to cholernie dobry wybór zdjęcia i postaci, ocenicie sami ) Sympatyczny Pan z ekranu, myślę że miło będzie z nim rano kawę wypić z pędzlem w buzi (a zdarza mi się ostatnio tak robić szczególnie, gdy się nad czymś zawieszę hahaha). Posłucha ze mną trochę muzy, pewnie nie do końca jego gust ale nie ma wyboru, może się nauczy i wyskoczy w jakimś wywiadzie w koszulce np. Metallica bądź Korn 😈 Trochę trzeba namieszać a MJu ma takiego ducha, gdzie razem rządzą !!!!!!!!!!!
 Faktycznie zgrzeczniałam, poprawię się w następnym poście. Chyba, że na koniec powiem Wam, że jest FUCKolsko fajnie i już!

 


 


                        
Zapraszam do mojej przepięknej strony internetowej, w której znajdziecie galerię moich wszystkich prac. Link poniżej :)
martamatla.com 
  

Komentarze

Publikowanie komentarza