Będzie spotkanie z Nergalem! (przeczytaj)
                                                                  Witam :)


 Dzisiaj wesoły wpis, wesoły to mało powiedziane! Cholernie ( i tu bym brzydkie słowo z chęcią użyła na K ) zajedwabisty ! Ups 😜

 Ostatnio jak wiadomo miałam zły humor! Minął na szczęście i mam nadzieję, że nie wróci 😉.
Jeden dzień a nawet dwa o niczym nie świadczą, muszę Wam powiedzieć, że jestem BARDZO szczęśliwą osobą, BARDZO! Nawet nie wiem jak mam to wyrazić.... Czasem mnie rozpiera serce, trochę takie WARIACKIE, ZAWADIACKIE i czasem za małe, żeby to pomieścić.

 Złe dni szybko naprawiamy, ponieważ jak tu żyć bez tej radości, adrenaliny.... chyba się nie da! A przecież to BOSKIE uczucie! Taka spójność, taki kosmos..

 Teraz o spotkaniu!


 Dzisiaj Pan Nergal zobaczył swój portret iiiiiiii nagrał mi wiadomość głosową!!!😜  Nie zdradzę wszystkich szczegółów ale bardzo się jemu portret spodobał i zaproponował mi coś mega ciekawego! Otóż obraz pójdzie na cele fundacji prowadzonej przez Nergala! Nawet dostałam dwie wiadomości głosowe 😉😜 Przyznam, że to było kure...ko fantastyczne! Niebawem i to całkiem niebawem czeka mnie spotkanie z Panem Adamem w Warszawie.....  Tego dnia przekażę jemu obraz, oczywiście podzielę się z Wami fotkami z tego spotkania iiiii fajnie i mega fajnie, ponieważ moja ciężka praca i determinacja się opłaca! Róbmy to co kochamy, myślę że serce włożone w każdą pracę przyniesie nam w końcu wyczekiwany owoc. Myślę, że nie tylko w pracę ale  wkładając całe serducho szczerze, przyniesie nam kiedyś wielkie uniesienie. 

 Dlaczego wybrałam akurat tą Gwiazdę???

 Myślę, że mój duch artystyczny już dobrze wiedział i mnie poprowadził, w końcu on jest moim mózgiem, chyba wszystkim co we mnie najlepsze! Zawsze będę go pielęgnować, zawsze będzie mi najbliższy sercu, ponieważ to MÓJ duch ! Życzę Wam też takiego odnaleźć!

 A skrzydła urosły! One i tak zaczęły rosnąć, rosną każdego dnia. Dziękuję przede wszystkim tym, którzy mnie szczerze wspierają. 

 Teraz może takim prostym językiem. Jestem cholernie kur...sko szczęśliwa i chu! I mega mi będzie fajnie, jak ktoś będzie tak szczerze cieszył się razem ze mną!  Późno już a ja właśnie kończę konsultacje z Panem Heinekenem i meksykańską Panią 😜. Dobrej nocy. MJU  

 Zapraszam do mojej przepięknej strony internetowej, w której znajdziecie galerię moich wszystkich prac. Link poniżej :)
martamatla.com 

Komentarze

  1. Congratulations ... and fuck all jealous eyes !!!

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza