Moja Zula :):) (przeczytaj)
                                                        I znowu jestem !! 

  Mówiłam, że dzisiaj zaszaleje z postami! Nie wiem ile ich jeszcze będzie ale mam taki humor dzisiaj hahaha, że dużo nawijam ;)  katarynka ;);) Więc muszę to wykorzystać, poza tym za 2 dni znowu biorę się za malowanie, więc zacichnę na blogu. Za to jestem często na instagramie.

                                                                    To jest moja Zula :)

  
                                                                         100 x 70 

  Zulka to Zulka imię samo powstało:) Aż się o nie sama prosiła! Obraz dość szybko mi poszedł i bardzo przyjemnie się go a raczej ją malowało.

  

 Przyznam, że makijaż ma nietypowy... Ja takiego sobie nie robię ... Może to były jej urodziny.? Zainspirowany obraz prawdziwą fotografią. Najfajniejsze, że ona ma naprawdę takie ucho!!! Co tam jeszcze ona może zamiast tego kolczyka włożyć?? Ja pewnie nosiłabym tam swoje pędzle, albo termos z kawą, w sumie przydatna sprawa......??? hmmm...

 
Proszę mnie dzisiaj zbyt serio nie brać... hahaha chyba jakaś zmiana ciśnienia ;) Więcej nie ma co się rozpisywać na temat tego obrazu, za chwilę przedstawie następny obraz. Mam nadzieję, że podoba Wam się Zula. Gdy tylko zobaczyłam jej zdjęcie tz żywej osoby, to stwierdziłam, że muszę ją namalować i koniec!

 

Komentarze