Autoportret MJu (przeczytaj)
                                                      Witam znowu !!!!!! ;)                                       Mówiłam, że będę i jestem!;) Obiecałam! :):)


  Dzisiaj postaram się wrzucić dwa posty, szaleje ostatnio na blogu haha ale nie na długo, ponieważ wpadnę znowu w szał malarski i pewnie ucichnę na trochę. Postaram się jak najczęściej tu wpadać i przedstawiać Wam moje nowe prace. Miałam więcej o remontach pisać ale niestety ostatnio latam po domu z pędzlem w dłoni i nie tylko w dłoni, kiedyś częściej biegałam z wiertarką (tak na marginesie lubię wiertarki i całkiem dobrze mi to wiercenie wychodzi ;)

 Dzisiaj trochę o moim autoportrecie..... Nie do końca chciałam siebie namalować, ponieważ nie uważam, żeby było to coś ciekawego ale wpadłam na pomysł, że zrobię to pod warunkiem takim iż pokaże siebie taką jaką jestem. Nie zawsze nasza uroda odzwierciedla nasze wnętrze, widzimy to co nam oko powie. Wydaje mi się, że trochę ludzie inaczej mnie spostrzegają... może się mylę.


 Wpadłam na pomysł by trochę opisać moją osobę na autoportrecie. Na moim ciele znajdują się widoczne kody, niektóre są rozmazane i mniej widoczne. Jak widać znajduje się tam czarna farba i wyobraźcie sobie że musiałam sobie najpierw strzelić taką fotkę! Tak więc biegałam po domu pół naga wymazana czarnym tuszem hahaha było trochę śmiesznie! Po paru dniach malowania siebie nadszedł czas na kody. Żeby sprawdzić jak one będą układały się na ciele, musiałam je sobie autentycznie namalować i znowu zrobić zdjęcie! Trochę się ze mnie śmiali ale udało się ;)


 Kody są podpisane takimi wyrazami, które opisują mój stan ducha, mówią dużo o mnie. W ten sposób możecie mnie bardziej poznać. Nie będę opisywać i tłumaczyć, każdy niech je interpretuje jak chce. Uwielbiam wszystkie kody!:)

 Może powinnam zrobić też taki autoportret z moimi słabościami.... może nie bo trochę ich jest i nie jest to czekolada hahahaha akurat za słodyczami nie przepadam ;) Nie to chyba nie byłby dobry pomysł! Pozdrawiam serdecznie :):):)
PS. zaraz będzie drugi wpis.

Komentarze

Publikowanie komentarza