Odprężam się (przeczytaj)


                           
                                                 Dzień dobry Wszystkim!!!
 Jak widzicie nie tylko maluję i maluję ( chociaż jadę jak torpeda hihih ) ale też spędzam miło czas na świeżym powietrzu. Teraz mamy piękną pogodę, ciepło, świeżo i kolorowo. Taka POLSKA ZŁOTA JESIEŃ!!! Chociaż nie taka polska, ponieważ ja nigdy w Polsce o tej porze roku nie chodziłam na krótki rękaw a parę dni temu tak było. Jest pięknie!

 W weekend byliśmy z naszymi potworkami w parku, piękny widok. Spotkałam znajomych państwo M.. (pozdrawiam serdecznie). Dowiedziałam się, że kolega Pan M.. zaczął malować i to jak!! Dziad jeden no;) jak jemu super idzie!! Może kiedyś, oczywiście jak się zgodzi i udzieli jakieś fotki to się z Wami podzielę jego talentem. Kolego M.... gratuluje:)

 Nasze dzieci wspólnie polatały po parku i było bardzo przyjemnie, strasznie odpoczęłam:):):)

                                           Radość dzieci bezcenna!!
 

 Pamiętajcie,że niedługo zbliża się HALLOWEEN !!!
My na pewno będziemy robić dynie i dekorować dom, nie zapomnijcie o dyniowej zupie krem! Kto jeszcze nie jadł, to w tym roku musi zrobić, jest po prostu pyszna!!!! Z imbirem i pomarańczą mniam.
 Oczywiście podzielę się z Wami ale nie zupą tylko naszym HALLOWEENOWYM dniem:)

 Teraz zmykam, pędzle i farby już na mnie czekają. Dziś mam dobry czas, wybiła godzina 9.15 rano a ja mam ogarnięty dom, ogarnięte dzieci ;) których już od ponad godziny w domu nie ma oraz nowy artykuł na blogu. Petarda!!

                                          Miłego dnia Wam życzę!!!!

Komentarze