Moja Sypialnia ;) (przeczytaj)
                                 Witam wszystkich czytelników:) Na początku chciałabym wszystkim podziękować za to, że odwiedzacie moją stronkę a liczba czytelników niesamowicie rośnie!!!! Jest mi niezmiernie miło i cieszę się, że ciekawią Was moje poczynania na tyle ,że wracacie tu bardzo często. Extra, że tyle nowych ludzi dołącza do grona czytelników 😍 💖 👍. Dziękuje!!!
 Na Waszą prośbę zmieniłam opcję w komentarzach, można już wstawić bez logowania się :)


 Dzisiaj opowiem o mojej sypialni 😉

 Jak już wcześniej wspominałam bardzo lubię kino, stąd pomysł na moją sypialnie.  Postanowiłam, że zrobię trochę w stylu lat 50. 
Na początku chciałam podkreślić charakter poddasza umieszczając na jednej ze ścian fototapetę imitującą mur, na którym znajduje się okno w kształcie starego zegara - widok z niego jest piękny:)
Na podłogę położyliśmy szarą wykładzinę po to, żeby było przytulnie. Na niej stanęło łóżko z eco skóry z czarnym pikowaniem co dodało trochę eleganckości. Na przeciw pojawiła się czarno-biała szafa, telewizor i przerobiona przeze mnie komoda. Przy ścianie koło okna następna przerobiona przeze mnie komoda i dodatki. 
 Jak wiecie dodatki są najważniejsze, dodają charakteru i wiele mówią o nas. Teraz weszły w modę motywy kwieciste i liście palm, może i fajne ale co ja mam do tego ani ze mnie ogrodnik ani widok palm nie wprawia mnie w jakiś zachwyt. Wchodząc do mieszkania każdego z nas powinniśmy wiedzieć co lubimy, czym się zajmujemy i fascynujemy. Dom to jakby nasza druga skóra, każda jego część ma jakąś historię .
 Chcąc uzyskać mój cel dodałam parę elementów związanych z tematyką kina lat 50 czyli melonik, cylinder, klaps filmowy, plakat z ikonami starego kina, tematyczna pościel oraz trochę dodatków glamour.


 Tę komodę przerobiłam sama w dość prosty sposób. Jest to komoda, którą kiedyś przytargał mój mąż - była fatalna!!! Ze sklejki w kolorze bukowym.....😜  W oddzielnym artykule napiszę Wam jak takie komody przerobić a mam kilka takich przerobionych mebli w moim domu. Oczywiście dołączę fotki i krok po kroku opiszę co robić.
  
 Znalazłam starą lampę, która miała dwa źródła światła. W sypialni nie jest potrzebne mi tak intensywne światło więc postanowiłam zrezygnować z jednej żarówki i klosza a na ich miejsce nałożyć cylinder.


    Jest i szafa, która trochę ma już lat. Postanowiłam jej nie zmieniać, ponieważ kolorystycznie podpasowała mi do całości, aczkolwiek pewnie teraz kupiłabym trochę inną. Z roku na rok w sklepach wszystko jest bardziej udoskonalone, lepsze materiały i oczywiście moda co rusz się zmienia. Moja sypialnie powstała już parę lat temu. Pewnie dzisiaj zamiast pomalować ścianę na szaro, położyłabym beton ale ile można przerabiać!.... Dlatego też nie warto iść za modą, która jak szalona wciąż się zmienia tylko oddać charakter siebie, naszych zainteresowań, ponieważ to jest zawsze stałe!


 Następną komodę do przeróbki dostałam od brata. Była całkiem fajna bo drewniana ale niestety mi nie pasowała. Postanowiłam również pomalować ją białą farbą do mebli (koniecznie wodna) oraz czarną farbą tablicową na której umieściłam napisy mazakiem kredowym. Komoda ta stoi tuż obok szafy:) W pokoju tym stoi również rower stacjonarny, na którym jeździłam codziennie po około 20 km. Miałam półroczną przerwę - o czym dobrze wiedzą moje ciuchy i uda!!!!! Bardzo go przeprosiłam i od 2 tygodni zasuwam jak dzika 👍 😜 💪  

To tyle na temat mojej sypialni, mam nadzieję, że w jakiś sposób Was zainspirowałam!!!!!
  Pozdrawiam serdecznie i miłej niedzieli Wam życzę!

Ps. Komentarze można już zostawiać bez logowania ;)

Komentarze

  1. Naprawdę wspaniała masz sypialnie. Jaki rodzaj masz kołder?? Widziałam ciekawą ofertę na kołdry syntetyczne https://senpo.pl/koldry/koldry-syntetyczne/ i zastanawiam się nad jakąś nową do swojej sypialni. Tylko nie znam się dobrze na tych rodzajach

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza