Wstęp (przeczytaj)

                       

 

                             Witam Wszystkich!


 

  Nie wierzę, że odważyłam się założyć własnego bloga a wszystko to dzięki namową mojego kuzyna Mateusza. Dzięki Mati :)

  Nazywam się Marta i od dziecka miałam duszę artysty. Już jako nastolatka sprzedawałam własne obrazy. Później wyjechałam na 7 lat z polski i tam też udzielałam się artystycznie.

I nagle wielkie BUM!!! 

Przyszła na świat moja córeczka i świat oszalał! Zapomniałam co mi w duszy gra, córka była moim najpiękniejszym obrazem i o to tylko dbałam. Następnie pojawił się mój synuś, moje drugie piękne dzieło:) 

 Niestety dbanie o moje dzieci pochłaniało tyle mojego czasu, że musiałam zapomnieć o malarstwie. Nie znaczy to jednak, że próżnowałam i nic w tym kierunku nie robiłam:) Zajęłam się trochę dekorowaniem wnętrz, przerabiałam co chwile moje mieszkanie i nasz domek nad jeziorem. Muszę przyznać, że mój kochany mąż dzielnie to znosi i pomaga mi w zrealizowaniu co rusz mojego nowego planu (dziękuje mężusiu)


 Bardzo często przerabiam meble, tworzę własne dekorację i ozdabiam dom na różnego rodzaju okoliczności typu:

   - halloween

   - walentynki

   - Boże Narodzenie

   - Wielkanoc

   - zmiana pory roku!

Każda okazja dobra byleby móc coś pozmieniać:)


                         

 

 

        Dzieci rosną!!!

  

 

  Nadszedł teraz czas, kiedy to moje dzieci się usamodzielniły na tyle, że mają już swoje zajęcia a ja nie jestem im aż tak potrzebna:(  ech...... i co robić...?

  Z dniem 3 września tego roku, kiedy to córka poszła do 6 klasy a syn do zerówki, sięgnęłam po pędzel, farby oraz podobrazia ( podobrazia czyli płótna dostarczył mi mój kochany tata, zawsze mogę na niego liczyć!) 

 Jaka radocha !!!!!!! Zapomniałam już jaką to daje przyjemność i satysfakcję !!!!!!!  

 Ok do rzeczy!! Postanowiłam założyć tego bloga, ponieważ chcę się z Wami podzielić tym co robiłam do tej pory, w jaki sposób tworzyłam dekoracje, pokazać jak można samemu i tanio przerobić własne gniazdko (niedługo czeka mnie remont pokoju mojego syna, już zacieram ręce:)

  Będę dzieliła się nowymi obrazami i pokazywała Wam jak powstają.

 Sztuka to nie tylko malowanie! Sztuka to nie tylko dekorowanie! Sztuka to wszystko co nas otacza! Wszystko co tworzymy!

 Czasami wtrącę coś o modzie, pewnie będzie to styl BOHO, który KOCHAM!! Uznajmy,że to też pewnego rodzaju sztuka;)

   


  Będę też chwaliła się moją córką a dokładnie jej pracami! Nie uwierzycie jak 12 latka potrafi rysować! Jestem z niej bardzo dumna i cieszę się, że odziedziczyła pewnego rodzaju talent po mamusi;) - myślę, że będzie dużo lepsza ode mnie! 

 Drogi czytelniku!!!

 Jeżeli masz ochotę podpatrzeć jak maluję, tworzę, dekoruję albo jak się wkurzam bo mi coś nie wychodzi a i tak się zdarza  😝 to zapraszam serdecznie!

 

                                                                                           Pozdrawiam

                                                                                                   MJu!


PS. MJu to mój nowy pseudonim artystyczny, pierwsza litera od imienia a dwie następne to początek od nazwiska (jakby ktoś się zastanawiał;) 😉

 

Komentarze

  1. Marta gratuluję odwagi i pomysłu na siebie💪👍 Taka dusza artystyczna jak Ty z pewnością bedzie inspiracją dla innych. Cieszę się tym bardziej, że uwielbiam nietypowe metamorfozy wnętrz a ostatnio brakuje mi pomysłów;)) MJU z przyjemnością będę śledzić Twojego bloga 😉

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo dziękuje!!!!!!! Takie komentarze aż motywują do dalszego działania! :)

      Usuń

Publikowanie komentarza